کارگاه آموزشی آنلاین کارآموزان مورخ 20 آذر ماه 99
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۸
کد مطلب: 2771
 
 قابل توجه کارآموزان محترم هر دو گروه 
 
🔰 جلسه کارگاه آموزش مجازی کارآموزان وکالت برای دو گروه روز پنج شنبه -  20آذرماه 99 - 1399/09/20 - رأس ساعت 9 صبح به صورت آنلاین برگزار می‌گردد.
 عنوان : چالش های مربوط به تعریف و احراز سفاهت در رویه قضایی 
 سخنران : *جناب آقای حسن وثیق زاده انصاری * 


⚠️ حضور کلیه کارآموزان (هر دو گروه) به طور همزمان الزامی است.

 ⚖️ کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری اصفهان

⚠️⛔⚠️ نکات جدید جلسات آنلاین ⚠️⛔⚠️: 
 لینک ورود به کلاس  https://www.skyroom.online/ch/isfahanbar/karamoozi
1️⃣ جهت ورود به کلاس، نیاز به نام کاربری و رمز عبور ندارید. با کلیک بر روی دکمه میهمان وارد کلاس شده و به محض ورود نام و نام خانوادگی خود را در قسمت نمایش داده شده، حتما درج نموده و تایید نمایید. در غیر اینصورت غیبت در جلسه محسوب می‌شود. در صورتی که به هر دلیلی نام خود را درج نکردید، در بالای صفحه، در قسمت تنظیمات(سه خط)، کلیک کرده و اطلاعات کاربری شامل نام و نام خانوادگی را تغییر داده و ثبت کنید.
❌ نیازی به درج نام و نام خانوادگی در قسمت چت نیست و در قسمت چت، حضور شما به هیچ عنوان ثبت نمی‌شود.
📌 جهت جلوگیری از شلوغی قسمت چت، اکیدا از درج نام و نام خانوادگی و سلام و احوال‌‍پرسی و گذاشتن نقطه در حین برگزاری کلاس و حضور استاد، خودداری نمایید. قسمت چت فقط برای درج سوال، فعال می‌باشد.
❌ در صورتی که صدا و تصویر به صورت کلی قطع شود، اپراتور نسبت به رفع مشکل اقدام میکند و به شما عزیزان در قسمت چت اطلاع‌رسانی می‌شود. در غیر اینصورت مشکل از ارتباط شما می‌باشد که باید خارج و مجددا وارد شوید.
❌ خروج و ورود مکرر شما به هر دلیلی، غیبت محسوب نمی شود. در صورتی که مدت زمان خروج تا ورود بعدی شما بیشتر از 10 دقیقه شود، غیبت کلی محسوب می شود. در غیر اینصورت بعد از خروج به هر دلیلی، سریعا مجددا وارد شوید.
❌ حضور شما در جلسه باید حداقل 1 ساعت باشد.
📌 در صورتی که به هر دلیلی با همان دستگاه از کلاس خارج و مجددا وارد شدید، اگر نام و نام خانوادگی خود را قبلا درج نموده‌اید، مشکلی وجود نخواهد داشت و نام شما در همان دستگاه یکبار ثبت شده است و نیازی به اعلام حضور مجدد در قسمت چت نیست. ولی با این حال، جهت اطمینان در قسمت بالای صفحه، در قسمت تنظیمات(سه خط)، کلیک کرده و اطلاعات کاربری شامل نام و نام خانوادگی خود را چک نمایید.

2️⃣ درصورتی که لینک شما فعال نباشد و یا با پیام مرورگر شما نیاز به بروزرسانی دارد مواجه شدید بعلت به روز نبودن سیستم عامل دستگاهی است که استفاده می‌کنید. پس لطفا در اولین فرصت نسبت به بروزرسانی سیستم عامل و نرم افزارهای دستگاه خود اقدام نمایید. و درصورتی که فرصت ندارید، لینک را کپی کرده و در یکی از مرورگرهای خود الصاق و به صفحه کلاس وارد شوید.

3️⃣ جهت صحبت و یا پرسش در کلاس از آیکن دست در صفحه استفاده نمایید و درصورت اجازه استاد قادر به مشارکت صوتی و یا تصویری در کلاس هستید لطفا در این مرحله جهت جلوگیری از ایجاد نویز و پخش صدا از هندزفری یا هدست باولوم صدای پایین استفاده نمایید.

4️⃣ در صورتی که در ضبط صدای کلاس مشکلی به وجود نیاید، وویس جلسه در کانال واتساپ مربوطه قرار داده خواهد شد. اما بهتر است از سخنان اساتید یادداشت برداری نموده و شخصا نسبت به ضبط صدای کلاس اقدام نمایید.

💠 راهنما و رفع مشکلات جلسات آنلاین 
📎 بر روی لینک زیر کلیک کنید :
👇👇👇👇👇👇
https://www.skyroom.online/faq/category/user-help
Share/Save/Bookmark